• تهران - خیابان آزادی ، خیابان طوس،بعد از قصرالدشت، کوچه تابران، بن بست شفیع پور، پلاک ۳

تماس با ما

09124293796

ایمیل

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه 8 تا 18

درباره ما

چرا انتخاب شما شرکت ماست؟

شرکت بالان صنعت آرتا (بالانکو) با تکیه بر توان و دانش تخصصی مدیران و مهندسان خود در زمینه صنعت بایگانی ریلی ، تجهیزات و ملزومات اداری تاسیس گردید.
دامنه فعالیت شرکت بالان صنعت آرتا (بالانکو) ، شامل:  مشاوره ، طراحی ، ساخت و اجرای انواع سیستم های مدرن بایگانی ریلی و انبار ، تجهیزات و ملزومات اداری ، پارتیشن ، دیوارپوش، سقف کاذب ، میز و صندلی و .. می باشد.
آمار، گویای همه واقعیت هاست!

شرکت بالان صنعت آرتا همواره بر آن بوده است تا با پیروی از متد های روز طراحی در جهان، قیمت های مقرون به صرفه، تضمین کیفیت در خدمات ارائه شده ، تحویل به موقع و بدون دیرکرد و جلب رضایت مشتری در تمامی مراحل اجرا خدماتی جدید ارائه نماید.

بالانکو، تولیدکننده کمد بایگانی ریلی ، قفسه ریلی ،فایل ریلی ،قفسه فلزی ،فایل اداری ،کمد اداری فلزی ،کتابخانه ریلی و کتابخانه ام دی اف باکیفیتی جهانی

مجوزها و گواهینامه های بالان صنعت آرتا


اخذ گواهینامه ایزو 9001 نمادی از اعتبار و تضمین کیفیت بین المللی است. بالان صنعت آرتا با تکیه بر دانش چندین سالانه توانسته به این امر مهم دست یابد.

گواهینامه Iso9001

گواهینامه Iso9001

سیستم مدیریت کیفیت QMS

بالاترین سطح کنترل کیفیت تولیدات و خدمات در هنگامی است که مشتری اقدام به استفاده از محصول یا خدمات یک مجموعه می نماید، استاندارد ISO 10004 برای حصول به رضایت مندی مشتریان بالان صنعت آرتا را یاری می دهد.

استاندارد ایزو ۱۰۰۰۴

استاندارد ایزو ۱۰۰۰۴

اتاق تهران قدیمی ترین و بزرگترین نهاد و تشکل بخش خصوصی در ایران محسوب می شود اتاق تهران در سال 1402 به سابقه‌ای 140 ساله رسید.

اتاق بازرگانی تهران

اتاق بازرگانی تهران

بالان صنعت عضو اتاق بازرگانی تهران می باشد
0 +
رضایت مشتری
0 +
نیروی انسانی
0 +
سال تجربه کاری
0 +
پروژه های انجام شده